Сайт Всеукраїнського громадського об’єднання «НАРОДНА РАДА»
Простір правди
Неділя, 18 березня 03:42

Актуальне в мережі

Новини

У ці дні минає 2 роки із моменту викрадення та вбивства депутата місцевої ради Горлівки Володимира Рибака...


До  підготовки і прийняття цієї Декларації  мали стосунок депутати 12-го скликання, до якого і я мав честь належати. Тут в основному робота Народної Ради. Ось такою ми тоді бачили Україну. Не з усім сьогодні можу погодитися, але в цілому - достойний  документ потенційно Великої Країни. Вона і зараз попри дії її зовнішніх і внутрішніх ворогів залишається такою. Олександр Сугоняко


Проминуло сто днів роботи новообраного  депутатського  складу Верховної Ради України. Часу небагато, але достатньо для того, аби робити оцінки про якість роботи ВРУ. Нажаль, як це не прикро, але оцінка негативна.Бузувірське вбивство великої, знакової людини Бориса Немцова кагебешним  бандитом Путіном викликало бурхливе обговорення цієї трагічної події.


Дорога  наша  Надіє! Звертаюся до тебе, як  до побратима по духу,  незламного борця, політв’язня нової доби і як людина з великим досвідом, адже я відсидів в совєтських концтаборах понад  сім років.


Як грім з ясного неба прозвучала нова «мирна ініціатива Порошенка» на засіданні РНБО про запрошення на Донбас миротворчих сил ООН.


Якщо подивитися на поведінку влади в Україні ( не випадково вживаю конструкцію «влада в Україні», а не українська влада) після завершення переговорів у Мінську, то виникає логічне запитання : «А  чому Порошенко  ще не видав розпорядження вивісити державні прапори на знак перемоги?».


Найбільша наша проблема полягає в тому, що наша влада безнадійно відстає від розвитку суспільства.Замість того, щоб підтримувати і заохочувати ініціативу людей, влада намагається цю ініціативу гальмувати .

1 2 3 4