Сайт Всеукраїнського громадського об’єднання «НАРОДНА РАДА»
Простір правди
Неділя, 18 березня 03:40

Актуальне в мережі

Новини

Облиш зовнішнього Януковича! Ти гинеш. З тобою гинуть близькі тобі люди: діти, онуки, батьки, кохані… У кого хто є. Гинуть. Стають п‘яницями, наркоманами, повіями, брехунами і злодіями, залежними від комп‘ютера і телевізора, лінивими і хитрими. Хворими. Дочасно йдуть у могилу. Гине Україна, твоя країна. Бачиш?

Оновлюйся! Це єдиний шлях до оновлення країни Наша українська політика гидотна. Економіка – смертельно травмована. Соціальна інфраструктура – теж. Екологія страшна. Проте найгіршим є стан наших душ. Він катастрофічний. На такий виклик життя відповіддю для українців є духовна революція, духовне очищення й оживлення.

“Мистецтво жити свободою” (Дзеркало тижня. Україна №13)
— Я зрозумів, чому їх одинадцять. Вони — апостоли, серед яких не може бути Іуди. І ніхто не претендує на роль Бога.
Так висловився Тарас Возняк, один із учасників Національного круглого столу «Місія інтелігенції та вільних людей України», про ініціаторів проведення цього заходу.

Євген Сверстюк: «Нас зібрала велика моральна криза»
«Мораль нації», її найкращі представники, зберуться разом, щоб показати українцям «праведну дорогу». Блаженніший Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Сверстюк та інші планують перетворити ініціативу «Національний круглий стіл» на постійний дороговказ для тих, хто хоче щось змінити, але не знає як.

Народ не приймає стиль, який йому зараз нав’язують – Сверстюк
Київ – Ініціатива «Першого грудня» знайде підтримку, адже люди не байдужі до життєво важливих проблем, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода філософ, публіцист, колишній політв’язень, один із ініціаторів руху «Першого грудня» Євген Сверстюк. На його думку, суспільство уже вступило в критичний період і не сприймає нав’язувані йому правила гри.

М.Маринович: “Вірити не можна зневіритись” (газета ДЕНЬ)
Отримані мною відгуки на ініціативу «Першого грудня» загалом і на мої письмові та телевізійні виступи зокрема, можна легко поділити на дві категорії — у точній відповідності до того, в якому місці заголовка поставити кому.

Любомир Гузар: “Там, де є дрібочка ненависті, — Бога немає” (газета ZIK, 22.03.2012)
Блаженніший кардинал Гузар розповів про Каїнів гріх, що мститься на Україні, про дріб’язковість конфесійного поділу та лжепророків, а також чому Господь допускає війни й за що українці мають добряче покаятися.